Aktualności

Pierwszy trening ŁKS Schools już w czwartek!

13
20 / 10 / 2020

W czwartek o godz. 17 rozpoczną się premierowe zajęcia ŁKS Schools dla wszystkich chętnych dzieci z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016.

Zajęcia ŁKS Schools to doskonały pretekst do rozpoczęcia przygody ze sportem pod znakiem ełkaesiackiej przeplatanki, a przy tym gwarancja doskonałej zabawy, która pomoże w rozwoju fizycznym i psychicznym dziecka oraz jego integracji z rówieśnikami.

Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na najbliższy czwartek (22 października).

Opiekunów wraz z dziećmi prosimy o pojawienie się o godz. 16.50 przed bramą ośrodka Akademii ŁKS (od strony ulicy Krańcowej). Punktualnie o godz. 17 trener prowadzący zajęcia wyjdzie po dzieci i zaprowadzi je na trening (prosimy o zachowanie bezpiecznych odległości w punkcie zbiórki).

Ze względu na obecną sytuację wstęp na teren ośrodka będą miały tylko dzieci dysponujące oświadczeniem dotyczącym stanu zdrowia. Przed zajęciami trener odbierze oświadczenia. Trening odbędzie się na placu bramkarskim, dzięki czemu rodzice będą mieli okazję przyglądać się zajęciom zza siatki, nie łamiąc przy tym regulaminu Akademii ŁKS.

Wszystkie osoby, które przesłały 🔗 FORMULARZ zgłoszeniowy swojego dziecka na adres: schools@lkslodz.pl, otrzymają potwierdzenie uczestnictwa dziecka wraz z oświadczeniem dotyczącym zdrowia. Dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdziecie na stronie lkslodz.pl, a także pod numerem tel. 784 440 280 (kontakt w godz. 10-16).


Najczęściej zadawane pytania

Jak często odbywać się będą treningi ŁKS Schools?

– Treningi w ramach ŁKS Schools odbywać się będą dwa razy w tygodniu (jeden trening – maks. 60 minut). Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany w tygodniu poprzedzającym pierwszy trening.

Gdzie będą odbywać się treningi ŁKS Schools?

– Treningi początkowo będą odbywać się w ośrodku Akademii ŁKS przy ulicy Krańcowej na boisku nr 5 – tzw. boisko pod balonem (czyli w tym samym miejscu, gdzie odbywały się testy naborowe).

Co moje dziecko powinno mieć na treningu?

– Uczestników pierwszych zajęć w sprzęt sportowy wyposaża rodzic lub opiekun. Niezbędny jest strój sportowy (dwie koszulki, spodenki, dres, ortalion) oraz buty przeznaczone do gry w piłkę nożną. Sprzęt sportowy dla zawodników ŁKS Schools będzie można zakupić u naszego partnera technicznego czyli w sklepie r-gol.com. W ciągu dwóch tygodni od chwili zapisania dziecka do ŁKS Schools rodzice powinni dostarczyć aktualne badania lekarskie wraz ze zgodą lekarza pierwszego kontaktu na udział dziecka w zajęciach.

Czy rodzice mogą oglądać treningi?

– Decyzję w tej sprawie uzależniamy od rozporządzeń państwowych. Jeżeli nie zostanie to zabronione decyzją władz państwowych, a i trener wyrazi zgodę na obecność rodziców na treningu, będą oni mogli przyglądać się zajęciom przebywając w miejscu wskazanym przez trenera.

Czy moje dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach jeśli urodziło się w 2017 roku?

– Tak, dziecko urodzone w 2017 roku może uczestniczyć w zajęciach najmłodszego rocznika. Trener ŁKS Schools po treningach próbnych przekaże rodzicom informację na temat tego, czy dziecko poradzi sobie na zajęciach ze starszymi dziećmi.

Jaki jest miesięczny koszt zajęć ŁKS Schools?

– Miesięczny koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach ŁKS Schools wynosi 150 zł (płatne z góry do 10. dnia każdego miesiąca). Płatność będzie można uiścić na konto bankowe ŁKS Schools (nr konta podamy wkrótce).Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]