Paweł Drechsler: Czuć pozytywną energię

Paweł Drechsler: Czuć pozytywną energię

– Atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Oczywiście nikt nie zapomniał o kilku niepowodzeniach z jesieni, ale widać w chłopakach pozytywną energię i optymizm – mówi przed rozpoczęciem zgrupowania w Turcji Paweł Drechsler, jeden z asystentów trenera Kibu Vicuñi.

Paweł Drechsler (II trener ŁKS-u): Dotąd dużo czasu poświęciliśmy pracy nad przygotowaniem fizycznym. Teraz skupimy się na elementach taktycznych. Jesteśmy przygotowani na różne sytuacje w Turcji. Zależy nam na zrealizowaniu planu A, który zakłada dobrą pogodę, ale jesteśmy przygotowani także na złą aurę. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Oczywiście nikt nie zapomniał o kilku niepowodzeniach z jesieni, ale widać w chłopakach pozytywną energię i optymizm.