Patryk Gryckiewicz sędzią meczu z GKS Katowice

10 / 11 / 2022

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Arbitrem piątkowego meczu ŁKS-u z GKS-em Katowice zaplanowanego w ramach 18. kolejki Fortuna 1 Ligi będzie Patryk Gryckiewicz, który był rozjemcą także pierwszego spotkania tych drużyn w Łodzi.

Arbiter z Torunia w obecnych rozgrywkach sędziował spotkania w PKO BP Ekstraklasie, na jej zapleczu, w trzeciej lidze, a także w Pucharze Polski.

W poprzednich sezonach Patryk Gryckiewiecz był rozjemcą pucharowego meczu ełkaesiaków z Unią Janikowo, który nasi piłkarze wygrali 2:0,  przegranego 3:4 ligowego spotkania z Miedzią Legnica i wygranego 2:0 spotkania z GKS-em Tychy. Co ciekawe, ten sam arbiter był rozjemcą inauguracyjnego meczu ŁKS-u z GKS-em Katowice, który latem odbył się w Łodzi.

W piątek asystentami Piotra Gryckiewicza będą Michał Sobczak oraz Marcin Sadowski, a sędzią technicznym Kornel Paszkiewicz. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają tym razem Damian Kos oraz Bartosz Heinig. Pierwszy gwizdek o godz. 20.30.