Aktualności

Karnety na wiosnę już w sprzedaży

17
07 / 11 / 2022

Jesień była piękna, wiosna może być jeszcze lepsza. Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze ŁKS-u w rundzie rewanżowej sezonu 2022/2023. Wejdź na bilety.lkslodz.pl i zarezerwuj sobie miejsce na piłkarską wiosnę.

Piłkarze w tym roku prawie po fajrancie, ale my dopiero się rozkręcamy i już teraz wraz z Wami zamierzamy zapełnić trybuny stadionu Króla na rozstrzygającą sezon 2022/2023 rundę wiosenną. Pozycja wyjściowa znakomita. Przed nami osiem meczów. Będzie ciekawie sportowo, będzie ciekawie kibicowsko, w dodatku zamierzamy wskoczyć do frekwencyjnego topu, więc musicie nam w tym pomóc.

Sprzedaż karnetów cały czas trwa za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl.

Lepszego prezentu na święta nie można sobie sprawić, bo przecież w cenie karnetu na rundę wiosenną m.in. mecz z GKS-em Tychy, hitowe starcie z Wisłą Kraków czy ciekawie zapowiadające się spotkania ze Stalą Rzeszów i Resovią.

Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik karnetów na rundę wiosenną 2022/23, a także ceny dla przedłużeń karnetów, dotyczącą kibiców posiadających karnet na rundę jesienną sezonu 2022/2023.


Cennik karnetów – wiosna 2022/23


Pamiętajcie o karcie kibica

Przypominamy, że każdy karnetowicz musi posiadać kartę kibica. Jeśli już ją posiadacie karnet zostanie na nią automatycznie załadowany po dokonanym zakupie. Jeśli jej nie posiadacie – nie martwcie się. Kartę kibica można zakupić w cenie 10 zł (zakup i odbiór karty kibica tylko w kasach stacjonarnych).Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny