Klub

Wypowiedzi po Odra – ŁKS

05.11.2022

05.11.2022

Wypowiedzi po Odra – ŁKS

Po sobotnim, wygranym przez ełkaesiaków 2:1 meczu z Odrą w Opolu, głos zabrali trenerzy – Adam Nocoń i Kazimierz Moskal oraz Stipe Jurić, autor zwycięskiego gola.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): To nie był łatwy mecz. Przyjechaliśmy do Opola w roli faworyta, a takie mecze zawsze są ciężkie. Co prawda spotkanie dobrze się dla nas ułożyło, ale nie do końca kontrolowaliśmy sytuację. Ważne, że zdołaliśmy odpowiedzieć po stracie gola. Ciężko wywalczone i bardzo ważne dla nas punkty. Wykonaliśmy robotę, którą sobie założyliśmy.

Adam Nocoń (trener Odry): Przespaliśmy pierwszą połowę, co wpłynęło na wynik meczu. Przed przerwą byliśmy apatyczni i przestraszeni. W drugiej połowie zobaczyliśmy lepszą, bardziej konkretną Odrę. Na pewno boli to, że straciliśmy bramkę w najlepszym w naszym wykonaniu fragmencie gry.

Po szkoleniowcach obu drużyn głos zabrał także Stipe Jurić, autor zwycięskiego gola.

Stipe Jurić (piłkarz ŁKS-u): Jestem bardzo dumny. Po tym golu zdobytym z Arką nie mogłem spać i teraz będzie chyba tak samo. To, że mogłem cieszyć z gola z kibicami, jest dla mnie najlepsze. Pokazujemy charakter i dlatego zajmujemy miejsce w górze tabeli. Musimy to kontynuować.