Klub

Kazimierz Moskal przed Odrą Opole

04.11.2022

04.11.2022

Kazimierz Moskal przed Odrą Opole

– Bardzo bym chciał, żebyśmy zachowali koncentrację do końca – powiedział trener Kazimierz Moskal przed sobotnim meczem ŁKS-u z Odrą Opole.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u):  Nie wiem, czy jedziemy tam w roli faworyta, ale na pewno chcemy powalczyć o punkty. Wszystkie mecze, nawet te przez nas wygrane, do pewnego momentu były zawsze trudne i wyrównane. W tej lidze rzadko zdarzają się przekonywujące zwycięstwa, dlatego bardzo bym chciał, żebyśmy zachowali koncentrację do końca. […] Przy tym wszystkim należy pamiętać, że nadal z różnych względów jesteśmy na etapie budowania zespołu i szukania doskonalszych rozwiązań. […] Odra po zmianie trenera wygląda lepiej pod względem walki i determinacji. Spodziewamy się, że będą wywierać na nas presję.