Aktualności

nieZwykli Bohaterowie i ŁKS

12
09 / 11 / 2022

ŁKS i nieZwykli Bohaterowie łączą siły, bo chcemy żeby Łódź świeciła nie tylko przykładem kibicowania, ale i czystością. Z tego samego powodu zachęcamy Was gorąco do zaangażowania się w akcje projektu. Wolontariuszy nagrodzimy ełkaesiackimi niespodziankami.

Projekt nieZwykli Bohaterowie powstał w 2020 roku. Jego autorzy z potrzeby serca zabrali się do tego, aby sumiennie rozpocząć oczyszczanie naszych lasów, parków, łąk oraz innych terenów zielonych na terenie Polski.

– Do niedawna mógłbym powiedzieć, że sprzątamy tereny zielone, lecz to słowo zaczyna zmieniać znaczenie na: organizujemy akcję dla społeczeństwa i je motywujemy. To jest aktualnie nasz główny cel. Działamy dopóki pogoda nam pozwoli. Średnio na akcji dołącza do nas powyżej 40 osób i w zależności od miejsca, dochodzą stale nowe osoby Motywujemy działania grupowe i indywidualne. Nie głaskamy problemu śmieci! Wgryzamy się w niego – mówi Damian Kublik, prezes Fundacji nieZwykli Bohaterowie.

O tym, że nie są to słowa rzucane na wiatr, świadczą liczby. Grubo ponad pięć tysięcy zebranych tylko w 2022 roku worków śmieci (każdy o pojemności 60 litrów) mówi samo za siebie, a tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o osiągnięciach nieZwykli Bohaterowie i ich akcjach mogą zajrzeć na stronę [TUTAJ].

Teraz nieZwykli Bohaterowie łączą siły z naszym klubem i działamy razem na rzecz czystości naszego miasta. Zachęcamy Was gorąco do zaangażowania się w akcje naszych przyjaciół z nieZwykli Bohaterowie. Wolontariuszy nagrodzimy ełkaesiackimi niespodzianka.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny