Aktualności

„Wigilia z Kibolem 2022”

0
09 / 11 / 2022

Święta coraz bliżej a to oznacza, że coraz bliżej także „Wigilia z Kibolem”, coroczne spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS dla dzieci z domów dziecka i biedniejszych rodzin.

To będzie już siedemnasta edycja „Wigilii z Kibolem”, którą dla dzieci z domów dziecka i biedniejszych rodzin od lat organizuje Stowarzyszenie Kibiców ŁKS. W tym roku nie będzie inaczej, nie zabraknie prezentów i słodkich upominków dla najmłodszych, a także – jesteśmy pewni – wielu uśmiechów, więc zachęcamy gorąco wszystkich ełkaesiaków do wsparcia tego fantastycznego wydarzenia.

– Po raz siedemnasty przybliżymy ducha świąt dzieciakom z uboższych rodzin i domów dziecka. Jak co roku w organizacji akcji możecie pomóc Wy! Koszt jednego talerzyka na Wigilii to 50 zł – czytamy na stronie kibiców lksfans.pl.

Wpłat można dokonywać na konto SK (48 1020 3378 0000 1402 0163 6422) z dopiskiem „WIGILIA”. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.

Sprawy razem, żeby także te święta upłynęły najmłodszym w cudownym nastroju!Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny