Organizacyjnie przed Odrą. Sprawdź, co czeka nas w sobotę

Organizacyjnie przed Odrą. Sprawdź, co czeka nas w sobotę

fot. Artur Kraszewski

Sobotniemu meczowi ŁKS-u z Odrą Opole towarzyszyć będzie także wiele innych atrakcji, więc już teraz zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi temu wydarzeniu.

Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli meczu ŁKS-u z Odrą Opole, który rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godz. 17.30. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów już o godz. 16. Gorąco zachęcamy, aby nie czekać z wejściem na obiekt do ostatniej chwili, dzięki czemu unikniecie kolejek, nie przegapicie pierwszego gwizdka i przede wszystkim przywitacie piłkarzy już na rozgrzewce.

Będzie się działo!

Chcemy, żebyście dobrze przygotowywali się na sobotnie wydarzenie, więc już dziś zapoznajcie się z harmonogramem oraz kilkoma naprawdę ważnymi informacjami, które pozwolą nam cieszyć się tym dniem w najlepszy z możliwych sposobów.

•   strefa forBET z bramką celnościową, boiskiem „1 na 1”, trambambulą, FIFA 23 i wygodnymi pufami  startuje od godz. 16
  •  do kącika gastronomicznego zapraszamy od godz. 14.  O dobrą zabawę zadba DJ Ursek
  • Przed pierwszym gwizdkiem pożegnamy Michała Trąbkę, który w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Stali Mielec. Michał rozegrał w koszulce ŁKS-u aż 128 meczów i pragniemy gorąco mu za to podziękować!

Mecz ŁKS – Odra rozpocznie się o godz. 17.30. Bardzo prosimy wszystkich kibiców, aby po końcowym gwizdku pozostali na swoich miejscach. Wtargnięcie na boisko osób nieupoważnionych grozi poważnymi sankcjami dla nich samych i klubu. Przed nami ekstraklasa, więc uniknijmy niepotrzebnych incydentów.

• Chwilę po zakończeniu meczu odbędzie się uroczysta dekoracja mistrzów I ligi (przedstawiciel Pierwszej Ligi Piłkarskiej wręczy nam okazały puchar).

Po zakończeniu meczu i dekoracji odbędzie się organizowany przez kibiców przemarsz z okazji awansu ŁKS-u do Ekstraklasy:

• zbiórka przed pochodem od godz. 20 w okolicach kasy biletowej w al. Unii
  • przemarsz kibiców planowany jest ulicami: al. Unii – Bandurskiego – Mickiewicza – Piotrkowska Centrum (przystanek) – Piotrkowska – pasaż Rubinsteina (miejsce docelowe)
  • pochodowi będzie przewodził odkryty autobus z piłkarzami na pokładzie

Bilety na mecz z Odrą Opole

Ostatnie bilety na mecz ŁKS-u z Odrą możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych (o ile wcześniej nie zostaną wyprzedane) od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać w godz. 12-18.30 (w kasach stacjonarnych płatność kartą lub gotówką). Nie zwlekajcie – swoją obecność na meczu potwierdziło już ponad 15 tysięcy widzów (stan na południe, 31 maja).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

Przyjdź na mecz wcześniej!

• Aby wejść na stadion należy wydrukować bilet lub przesłać go na urządzenie mobilne. Najważniejsza na bilecie jest część z kodem kreskowym. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod kreskowy/kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może również się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).
  • Prosimy, aby pojawić się na trybunach wcześniej i przywitać piłkarzy już na rozgrzewce (czyli już ok. godz. 16.45).
  • Zająć swoje miejsca wcześniej warto ze względu także na oprawę spotkania. Wspólne wyczytywanie składu czy odśpiewany wraz z kilkunastoma tysiącami hymn ŁKS-u autorstwa zespołu The Bootels dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie warto tego przegapić.
  • Pamiętajcie o białej koszulce ŁKS-u, szaliku i głośnym oraz kulturalnym dopingu.
  • Dla naszego wspólnego komfortu i bezpieczeństwa, gorąco prosimy wszystkich kibiców o zajmowanie miejsc przypisanych na biletach i karnetach, a także o nie zajmowanie miejsc w ciągach komunikacyjnych.

Wejście na obiekt dla kibiców

• Dla kibiców z B1/B2/H3 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
  • Dla kibiców z H1/H2/G1/F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
  • Dla kibiców z B3/B4/C1/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
  • Dla kibiców z D3/D4/E1/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
  • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców będzie płatny parking „P1” (wjazd w dniu meczu z Odrą Opole przez dwie bramy, gdzie będzie dwóch kasjerów od godz. 15.00). Opłata wg stawek operatora obiektu. Ze względu na wysoką frekwencję i możliwość wystąpienia braku miejsc parkingowych, zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

• Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
  • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 16.
  • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).