Aktualności

W sobotę świętujemy. Bilety na Odrę

2
26 / 05 / 2023

Ostatni i najważniejszy, czyli taki, którego żaden ełkaesiak nie może przegapić! Trwa sprzedaż biletów na mecz ŁKS-u z Odrą Opole.

Spotkanie ŁKS-u z Odrą Opole rozpocznie się w sobotę (3 czerwca) o godz. 17.30. To ostatnia w tym sezonie okazja, żeby spotkać się na stadionie Króla, podziękować piłkarzom za awans i przeżyć niezapomniane emocje.

Bilety online można w każdej chwili zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a w wybrane dni także w kasach biletowych znajdujących w al. Unii Lubelskiej.

Harmonogram sprzedaży (ŁKS – Odra Opole):

 • 21-26 maja: sprzedaż biletów online (najlepsza cena)
 • 24-26 maja: sprzedaż w kasach biletowych (najlepsza cena)
 • 27 maja – 3 czerwca: ciąg dalszy sprzedaży online
 • 2-3 czerwca: ciąg dalszy sprzedaży w kasach biletowych
Ważne! Przy zakupie online pamiętaj, aby po wybraniu typu biletu zaznaczyć pole „Bilet do samodzielnego wydruku”.


Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Piątek (2 czerwca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Sobota (3 czerwca) | godz. 12.00 – 18.30

Ceny biletów na mecz z Odrą Opole:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Coś ci wypadło? Zwolnij miejsce

W systemie sprzedaży można zwolnić swoje miejsce na najbliższy mecz ŁKS-u. Jeśli macie karnet a wiecie już, że nie będziecie mogli pojawić się na spotkaniu z Odrą Opole, dzięki opcji zwolnienia miejsca mecz będą mogli obejrzeć inni kibice.

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE). Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i trafia do otwartej sprzedaży.

Jeśli kupiłeś karnet i coś ci wypadło – zwolnij swoje miejsce. Bardzo pomożesz klubowi, innym kibicom i piłkarzom.


Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Odra Opole”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij “Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja “Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny