Aktualności

Kazimierz Moskal przed Arką

3
25 / 05 / 2023

– Kropkę nad „i” bardzo chcemy postawić już jutro, ale to na pewno będzie ciężki mecz – mówi trener Kazimierz Moskal przed piątkowym spotkaniem ŁKS-u z Arką w Gdyni.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Mamy świadomość, że jeden punkt zagwarantuje nam awans, ale jeśli nastawiasz się tylko na zdobycie jednego punktu, zazwyczaj pojawiają się na boisku kłopoty. […] Mamy świadomość tego, że liga dobiega końca. Oczywiście tę kropkę nad „i” chcemy postawić już jutro, ale to na pewno będzie ciężki mecz. Arka stawia wszystko na jedną szalę, chce zakwalifikować się do barażów. Spodziewam się zaciętego spotkania.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny