Aktualności

Mistrzowie z 1998: Dostaliśmy gęsiej skórki

13
23 / 05 / 2023

Ówczesny trener Marek Dziuba, Tomasz Kos i Witold Bendkowski są mistrzami Polski z ŁKS-em z 1998 roku. Żadnego z nich nie mogło zabraknąć w niedzielę na stadionie Króla przy okazji meczu z Resovią i zorganizowanego tego dnia spotkania ze złotą drużyną sprzed 25 lat.

Nasi mistrzowie sprzed 25 lat wspominali mistrzowski sezon i opowiedzieli o emocjach towarzyszących spotkaniu po ćwierćwieczu. To była bardzo wzruszająca niedziela zarówno dla kibiców, jak i naszych bohaterów z 1998 roku. – Dostałem gęsiej skórki. Stanąć znów na boisku Łódzkiego Klubu Sportowego, to coś wspaniałego – powiedział Tomasz Kos, a nie mniejsze wrażenie nasze wydarzenie zrobiło na Witoldzie Bendkowskim (drugi na liście klubu z największą liczbą występów w ekstraklasie) oraz Marku Dziubie, który wraz z Ryszardem Polakiem prowadził złotą drużynę.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny