Organizacyjnie przed meczem z Resovią

21 / 05 / 2023

W niedzielę ŁKS zagra na stadionie Króla z Resovią i wszystkich, którzy wybierają się na to spotkanie zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi. Przypominamy, że przy okazji meczu z Resovią spotkacie mistrzów Polski z 1998 roku.

Spotkanie ŁKS-u z Resovią rozpocznie się w niedzielę 21 maja o godz. 12.40. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 11.10. Gorąco zachęcamy, aby nie czekać z wejściem na obiekt do ostatniej chwili, dzięki czemu unikniecie kolejek, nie przegapicie pierwszego gwizdka i przywitacie piłkarzy już na rozgrzewce.

Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u z Resovią zakupicie cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 10.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

Kasy biletowe (od strony al. Unii – płatność kartą lub gotówką)

• niedziela (21 maja – dzień meczu10.00 – 13.30

Ceny biletów na mecz z Resovią:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Przyjdź na mecz wcześniej!

• Gorąco zachęcamy, aby pojawić się na trybunach wcześniej i przywitać piłkarzy już na rozgrzewce. Unikniecie dzięki temu kolejek.
  • Zająć swoje miejsca wcześniej warto ze względu także na oprawę spotkania. Gra świateł, wspólne wyczytywanie składu czy odśpiewany wraz z kilkunastoma tysiącami hymn ŁKS-u autorstwa zespołu The Bootels dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie warto tego przegapić.
  • Pamiętajcie o koszulce ŁKS-u, szaliku i głośnym oraz kulturalnym dopingu.
  • Dla naszego wspólnego komfortu i bezpieczeństwa, gorąco prosimy wszystkich kibiców o zajmowanie miejsc przypisanych na biletach i karnetach, a także o nie zajmowanie miejsc w ciągach komunikacyjnych.

Niedziela z mistrzami! Spotkaj mistrzów Polski z 1998

Z okazji 25. rocznicy zdobycia przez ŁKS ostatniego tytułu mistrza Polski w piłce nożnej, na niedzielnym meczu z Resovią spotkacie bohaterów tamtego sezonu. Nie zabraknie piłkarzy na czele z Tomaszem Wieszczyckim, Grzegorzem Krysiakiem i Witoldem Bendkowskim, nie zabraknie trenerów czy pozostałych ważnych członków tamtej złotej drużyny.

Z mistrzami Polski 1998 spotkacie się przed stadionem Króla, przy wejściu D5 nieopodal przeplatanki (od godz. 11.30 do 12.15), gdzie będzie okazja zrobić sobie zdjęcie, zgarnąć autograf lub po prostu chwilę porozmawiać. Oczywiście nie zabraknie ich także na murawie tuż przed ligowym starciem drużyny trenera Kazimierza Moskala z Resovią. Gorąco prosimy o ciepłe przyjęcie dla wszystkich mistrzów Polski z 1998 roku.

Wejście na obiekt dla kibiców

• Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
  • Dla kibiców z F4/F5/F6/G1 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
  • Dla kibiców z B3/B4/C1/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
  • Dla kibiców z D3/D4/E1/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
  • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd w dniu meczu z Resovią przez dwie bramy, gdzie będą kasjerzy od godz. 10.00). Opłata wg stawek operatora obiektu. Ze względu na wysoką frekwencję i możliwość wystąpienia braku miejsc parkingowych, zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych. Przed meczem mogą wystąpić komplikacje z dojazdem na parking P1 od strony al. Unii i ul. Konstantynowskiej ze względu na przyjazd kibiców gości. W takim przypadku sugerujemy skierowanie się od ul. Maratońskiej.

Sektor VIP / Skybox

• Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
  • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 11.30
  • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).