Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Arką

11
27 / 05 / 2023

– Mieliśmy trudne momenty. Zawodnicy dzielnie to znieśli i zasłużyli na ten sukces – powiedział po meczu z Arką trener ŁKS-u, Kazimierz Moskal. Głos zabrał też szkoleniowiec gdynian Ryszard Wieczorek oraz nasi piłkarze – Mateusz Kowalczyk i kapitan Maciej Dąbrowski.

Ryszard Wieczorek (trener Arki): Gratuluję mojemu zespołowi postawy na boisku i dobrej gry. Arka zagrała tak jakbym sobie życzył. Byliśmy zaangażowani, ciężko pracowaliśmy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Kolejna rzecz się potwierdziła. Jeśli w tym sezonie zdobywamy gola, to nie przegrywamy. To powiedziałem piłkarzom w trakcie przerwy. Nie ma co podsumowywać meczu. Ważny jest awans. Chcę podziękować wszystkim zawodnikom. Mieliśmy trudne momenty, piłkarze dzielnie to znieśli i zasłużyli na ten sukces. Chcę też podziękować naszym kibicom. Za cały sezon. Wspierali nas cały czas.

Po trenerach głos zabrali także nasi bohaterowie z boiska, Mateusz Kowalczyk czyli autor gola na wagę awansu oraz kapitan zespołu Maciej Dąbrowski.

Mateusz Kowalczyk (piłkarz ŁKS-u): Emocje cały czas we mnie buzują. Nigdy w życiu nie przeżyłem czegoś takiego. Na pewno to będzie moment, który zapamiętam na bardzo długo. […] Niesamowite uczucia, zwłaszcza, że z takim rywalem i było to bramka na wagę awansu do ekstraklasy.

Maciej Dąbrowski (piłkarz ŁKS-u): Nie nastawialiśmy się na remis, nawet w szatni mówiłem chłopakom, że gramy o zwycięstwo, ale z tego punktu bardzo się cieszymy. Zawsze mówiłem, że będę w ŁKS-ie dopóki nie wejdziemy do ekstraklasy. Cieszę się, że się udało i cóż, witamy w ekstraklasie!
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny