Aktualności

Karol Arys sędzią meczu z Arką

2
26 / 05 / 2023

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Mecz 33. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Arką Gdynia, poprowadzi Karol Arys.

Dla arbitra ze Szczecina będzie to drugi w karierze sędziowskiej mecz z udziałem piłkarzy ŁKS-u (w bieżących rozgrywkach prowadził wygrane 3:2 starcie łodzian z Górnikiem Łęczna). W sumie w tym sezonie Karol Arys prowadził 20 spotkań (mecze PKO BP Ekstraklasy, jej zaplecza, drugiej ligi i Pucharu Polski), w których pokazał w sumie 77 żółtych kartek, 4 czerwone kartki i sześciokrotnie wskazał na jedenasty metr.

W piątek asystentami Karola Arysa będą Marek Arys i Marcin Janawa, a sędzią technicznym Konrad Aluszyk. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Łukasz Kuźma oraz Marcin Borkowski. Zawody rozpoczną się o godz. 20.30.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny