Klub

Organizacyjnie przed meczem ŁKS – Korona

04.08.2023

04.08.2023

Organizacyjnie przed meczem ŁKS – Korona

Przed piątkowym meczem ŁKS-u z Koroną Kielce zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ważnymi informacjami organizacyjnymi.

Mecz ŁKS-u z Koroną Kielce rozpocznie się w piątek 4 sierpnia o godz. 20.30. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 19. Gorąco zachęcamy, aby nie czekać z wejściem na obiekt do ostatniej chwili, dzięki czemu unikniecie kolejek, nie przegapicie pierwszego gwizdka i przede wszystkim przywitacie piłkarzy już na rozgrzewce.


Bilety na mecz z Koroną Kielce | Ostatnia szansa na karnet!

Bilety na mecz ŁKS-u z Koroną Kielce możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 15 (w kasach stacjonarnych płatność kartą lub gotówką).

Ważne! Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

To także ostatnia szansa na zakup karnetu na cały sezon lub rundę jesienną. Dzięki stałej wejściówce zagwarantujesz sobie miejsce na mecze z Lechem, Legią, derby Łodzi i wiele innych spotkań na stadionie Króla, a przy okazji sporo zaoszczędzisz. Więcej o karnetach TUTAJ.

Ceny biletów na mecz z Koroną Kielce:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

Kasy biletowe (od strony al. Unii – płatność kartą lub gotówką)

 • piątek (4 sierpnia – dzień meczu15.00 – 21.30

Atrakcje przed meczem

Pierwszy po trzech latach mecz ŁKS-u w PKO BP Ekstraklasie to wielkie święto, więc z z tej okazji forBET i R-GOL przygotowali dla kibiców kilka niespodzianek.

 •  strefa forBET z bramką celnościową, boiskiem „1 na 1”, trambambulą, FIFA 23 i wygodnymi pufami startuje od godz. 19
 •  do kącika gastronomicznego zapraszamy od godz. 18
 • Warto pojawić się na trybunach już na rozgrzewce piłkarzy (ok. godz. 19.40), bo nasi zawodnicy wyrzucą w trybuny podpisane przez siebie piłki ufundowane przez firmę R-GOL

Przyjdź na mecz wcześniej!

 • Aby wejść na stadion należy wydrukować bilet lub przesłać go na urządzenie mobilne. Najważniejsza na bilecie jest część z kodem kreskowym. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod kreskowy/kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może również się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).
 • Prosimy, aby pojawić się na trybunach wcześniej i przywitać piłkarzy już na rozgrzewce (czyli już ok. godz. 19:40).
 • Zająć swoje miejsca wcześniej warto ze względu także na oprawę spotkania. Wspólne wyczytywanie składu czy odśpiewany wraz z kilkunastoma tysiącami hymn ŁKS-u autorstwa zespołu The Bootels dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie warto tego przegapić, tym bardziej że przed meczem klub uhonoruje trenera Kazimierza Moskala i kapitana Adama Marciniaka, którzy zaliczyli 100 meczów dla ŁKS-u.
 • Pamiętajcie o białej koszulce ŁKS-u, szaliku i głośnym oraz kulturalnym dopingu.
 • Dla naszego wspólnego komfortu i bezpieczeństwa, gorąco prosimy wszystkich kibiców o zajmowanie miejsc przypisanych na biletach i karnetach, a także o nie zajmowanie miejsc w ciągach komunikacyjnych.

 Wejście na obiekt dla kibiców

 • Dla kibiców z B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
 • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
 • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
 • Dla kibiców z D3/D4/E1/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
 • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców będzie płatny parking „P1” (wjazd w dniu meczu z Koroną przez dwie bramy, gdzie będzie dwóch kasjerów). Opłata wg stawek operatora obiektu. Ze względu na wysoką frekwencję i możliwość wystąpienia braku miejsc parkingowych, zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.


Sektor VIP / Skybox

 • Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
 • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 19.
 • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).