Bilety na mecz z Koroną już w sprzedaży

Klub

Bilety na mecz z Koroną już w sprzedaży

01.08.2023

01.08.2023

Trwa sprzedaż biletów na piątkowy mecz ŁKS-u z Koroną Kielce w PKO BP Ekstraklasie. Wejściówki zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl oraz w kasach stacjonarnych.

Mecz 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Korona Kielce, rozpocznie się w piątek (4 sierpnia) o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Bilety na pierwszy po wielu latach ekstraklasowy mecz ełkaesiaków w Łodzi możecie cały czas zakupić przez internet (bilety.lkslodz.pl) oraz w kasach stacjonarnych znajdujących się od al. Unii.

Ważne! Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Wtorek (1 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00
 • Środa (2 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00
 • Czwartek (3 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (4 czerwca) DZIEŃ MECZU | godz. 15.00 – 21.30

Zachęcamy cały czas do zakupu karnetów ŁKS-u (na cały sezon lub rundę jesienną). Ich sprzedaż potrwa tylko do piątkowego meczu z Koroną Kielce.

Obecnie nie ma możliwości zakupu biletów na sektor B1.


Ceny biletów na mecz z Koroną Kielce:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Sektor rodzinny (F1 i F6)

Zakup biletów na sektory rodzinne (F1 i F6) możliwy jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

 • opiekun (mężczyzna) + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 3 dzieci)
 • dwoje opiekunów (kobieta + mężczyzna) + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 3 dzieci)

PILNE! Wszyscy ci, którzy nabyli samodzielne karnety (tj. bez dzieci) na sektory F1 lub F6 w sezonie 2022/23, nie będą mieli możliwości samodzielnego przedłużenia karnetu (czyli bez wskazania dziecka/dzieci).


Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Korona Kielce”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij: „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja „Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.