Klub

Informacja ws. dostępności produktów klubowych

27.07.2023

27.07.2023

Informacja ws. dostępności produktów klubowych

Zdając sobie sprawę z zainteresowania jakie wzbudziła wśród kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego sprawa dostępności produktów klubowych, postanowiliśmy przedstawić Wam plan działania ws. tego zagadnienia.

Jak widzieliście w naszych mediach społecznościowych – sprzęt marki adidas prezentuje się znakomicie i jest naszym zdaniem dokładnie tym, na czym zależało nam, biorąc pod uwagę powrót pierwszej drużyny do PKO BP Ekstraklasy i świętowaną w br. 115. rocznicę powstania klubu. Dzięki współpracy z naszym partnerem technicznym, firmą R-GOL.com, udało nam się przygotować, zamówić i dostarczyć produkt najwyższej jakości. Chcielibyśmy, aby ten wyjątkowy sprzęt trafił do Was jak najszybciej. Niestety, z przyczyn niezależnych od żadnej ze stron, produkty przeznaczone do sprzedaży dla kibiców „Rycerzy Wiosny”, będą dostępne dopiero od 31 lipca, czyli od anonsowanego już na łamach naszych stron spotkania z kibicami. W kolejnych tygodniach pojawiać się będą również nowe produkty, o czym poinformujemy Was niezwłocznie już wkrótce.

Sklep piłkarski R-GOL.com, pragnąc zagwarantować dostępność koszulek w Łodzi, przekazał klubowi określoną pulę, która będzie sprzedawana podczas eventów klubowych oraz w kanałach dystrybucji ŁKS. Z tego też powodu nasz klubowy sklep zniknął ze strony partnera technicznego. Klub tym samym zobowiązał się do przejęcia procesu sprzedaży produktów i dołoży wszelkich starań, aby sprzedaż tę cechowała zawsze przystępność i dostępność.

Zamówiliśmy już drugą pulę koszulek, która w przypadku wyczerpania pierwszej, trafi do sprzedaży przy okazji kolejnych domowych meczów. Pragniemy również poinformować, że jeśli na spotkaniu z kibicami (31 lipca) nie wyprzeda się pierwsza pula, zostanie rozdysponowana na meczu z Koroną Kielce.

Przy okazji zapraszamy gorąco raz jeszcze na wydarzenie zaplanowane na 31 lipca, gdzie dzięki obecności R-GOL.com oraz adidas czeka na Was wiele atrakcji, w tym strefa eventowa naszych partnerów, sporo niespodzianek oraz konkursów. Szczegóły wydarzenia, na którym rozpocznie się sprzedaż koszulek meczowych ŁKS-u znajdziecie TUTAJ.