Klub

Przybij piątkę z piłkarzami ŁKS | 31 lipca spotkanie pod „przeplatanką”

26.07.2023

26.07.2023

Przybij piątkę z piłkarzami ŁKS | 31 lipca spotkanie pod „przeplatanką”

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W poniedziałek 31 lipca zapraszamy wszystkich kibiców ŁKS-u na niezwykłe wydarzenie, w trakcie którego spotkacie piłkarzy ŁKS-u i będziecie mogli jeszcze lepiej ich poznać, a przy okazji poświętujecie urodziny Łodzi jeden dzień dłużej. W programie masa atrakcji przygotowanych przez R-GOL.com oraz sprzedaż nowych koszulek meczowych ŁKS-u!

Wspieracie ich z trybun, a my na łamach naszych social mediów staramy się Wam ich przybliżyć, ale nic nie zastąpi spotkania „twarzą w twarz”, dlatego w poniedziałek 31 lipca pod „przeplatanką” Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla zorganizujemy spotkanie piłkarzy pierwszej drużyny z Wami, czyli kibicami ŁKS-u.

Jeśli chcielibyście jeszcze lepiej poznać naszych zawodników, zrobić sobie wspólną fotkę, zdobyć autograf ulubionego piłkarza lub po prostu przybić piątkę z Adamem Marciniakiem, Pirulo i pozostałymi piłkarzami, a przy okazji ciekawie spędzić wieczór w gronie ełkaesiackiej społeczności, zgarnijcie rodzinę oraz znajomych i widzimy się 31 lipca od godz. 17 w al. Unii 2 (oczywiście wstęp na wydarzenie jest bezpłatny). Nasze wydarzenie poprowadzi niezawodny Łukasz „Kura” Adamski, który przeprowadzi szereg konkursów i rozda wiele ciekawych nagród, w tym również gadżety klubowe.

Nie zabraknie strefy R-GOL.com, czyli partnera technicznego ŁKS-u, który tego dnia będzie na Was czekał z wieloma atrakcjami oraz konkursami (i z nagrodami w postaci piłek marki adidas). W ich strefie obecni będą także Lis Pola Karnego, który będzie przebywał w strefie FIFA oraz Lotar, który z dziećmi będzie bawił się na arenie do dryblingu. Atrakcje na ich strefie to:

 • Speedgun
 • Strefa FIFA
 • Dart Piłkarski
 • Tarcza celnościowa
 • Arenka do dryblingu
 • Siatkonoga
 • tor przeszkód do dryblowania na czas

Co więcej, właśnie 31 lipca w specjalnym punkcie będziecie mogli zakupić koszulki meczowe ŁKS-u (rozmiary od S do XXL) na ekstraklasowy sezon 2023/24 (brak możliwości personalizacji koszulek; płatność gotówką lub kartą):

 • biała | czarna bez brandingu (z przeplatanką): 289 zł
 • biała | czarna z pełnym brandigiem: 349 zł
 • Tabela rozmiarów TUTAJ

Całe wydarzenie odbędzie się chwilę po zakończeniu wielkich urodzin Łodzi, więc to także znakomity pretekst, żeby przedłużyć świętowanie z okazji 600. rocznicy powstania naszego ukochanego miasta. Innymi słowy #łodzianie bawią się dalej i w poniedziałek 31 lipca spotykają się ze sportową Reprezentacją Łodzi.

Harmonogram spotkania pod „przeplatanką”:

 • 17:00 – otwarcie strefy R-GOL.com i adidasa;
 • 18:00 – początek prezentacji zawodników oraz sztabu szkoleniowego;
 • od 19:08 – czas na zdjęcia i autografy;
 • 20:00 – koniec imprezy
PS W przypadku złej pogody zastrzegamy możliwość odwołania eventu. Informację o tej decyzji podamy odpowiednio wcześnie.