Klub

Nasz rekord w zasięgu | Karnety i bilety na ŁKS

25.07.2023

25.07.2023

Nasz rekord w zasięgu | Karnety i bilety na ŁKS

Ponad 4500 ełkaesiaków wybrało już karnet, więc do pobicia klubowego rekordu coraz bliżej. Nie zwlekajcie, tym bardziej że to ostatnie dni, gdy zakupicie karnet z wyborem dowolnego miejsca na trybunach. W poniedziałek (30 lipca) po południu ruszy sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce.

Mniej niż tysiąc karnetów brakuje nam do pobicia naszego klubowego rekordu w sprzedaży stałych wejściówek. Jest nieźle, w liczbie sprzedanych karnetów zajmujemy obecnie 6. miejsce w PKO BP Ekstraklasy, więc pokonanie bariery 5329 (liczba karnetów sprzedanych na rundę wiosenną sezonu 2022/23) na pewno jest w naszym zasięgu.

Sprzedaż karnetów potrwa do meczu z Koroną Kielce, przy czym tylko do najbliższego poniedziałku zakupicie je z wyborem dowolnego miejsca, bo tego dnia ruszy sprzedaż biletów na pierwsze domowe spotkanie. Liczymy na mobilizację i przy okazji zachęcamy do wsparcia akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”, organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS.

Karnety ŁKS-u na cały sezon lub rundę jesienną zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl oraz w kasach stacjonarnych w al. Unii 2. Kasy w tym tygodniu otwarte w dniach:

 • środa, czwartek, piątek (26, 27, 28 lipca): godz. 15.00-19.00
 • sobota (29 lipca): godz. 10.00-14.00

Najważniejsze informacje:

 • pierwszy domowy mecz rozegramy w 3. kolejce (4 sierpnia, godz. 20.30) i do tego czasu trwać będzie sprzedaż karnetów
 • karnet na rundę jesienną obejmuje wszystkie 10 domowych spotkań w 2023 r. (w tym dwa grudniowe z Legią i Ruchem)
 • karnet na cały sezon uprawnia do wejścia na wszystkie domowe mecze ŁKS-u w PKO BP Ekstraklasie (nie dotyczy rozgrywek Fortuna Pucharu Polski)
 • ze sprzedaży karnetów zostały wyłączone sektory B1, H oraz „łuki” (A1, C1, E1, G1)
 • odbiór kart kibica z zakupionych karnetów odbywa się w kasach
Ważne! Każdy kibic podczas meczów rozgrywanych na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla ma obowiązek posiadania przy sobie dowodu zakupu miejsca karnetowego. Dowodem zajmowania miejsca karnetowego jest potwierdzenie otrzymane w kasie lub wyeksportowane/wydrukowane z zakładki „Moje bilety”.

Instrukcja zakupu karnetu przez Internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz rodzaj karnetu: „EKSTRAKLASA 2023/24” lub „EKSTRAKLASA 2023/24 – JESIEŃ”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte) i kliknij „Przejdź dalej”
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ karnetu i zaznacz pole „Chcę wyrobić kartę kibica” lub „Doładuj kartę kibica”
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja „Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET/KARNET?

Ceny karnetów na cały sezon (przedłużenie)

 • Karnet na cały sezon z opcją przedłużenie przysługuje osobom, które posiadały karnet na cały sezon 2022/23 lub na rundę wiosenną sezonu 2022/23


Ceny karnetów na cały sezon (nowy karnet)


Ceny karnetów na rundę jesienną (kontynuacja)


Ceny karnetów na rundę jesienną (nowy karnet)


Ceny biletów

 • Cena podstawowa: Warta Poznań, Puszcza Niepołomice, Stal Mielec, Piast Gliwice, Zagłębie Lubin
 • Cena podstawowa + 5 zł na każdy sektor: Radomiak Radom, Korona Kielce, Cracovia, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin
 • Cena podstawowa + 10 zł na każdy sektor: Legia Warszawa, Lech Poznań, Widzew Łódź, Ruch Chorzów, Raków Częstochowa

Karnety ŁKS-u na cały sezon zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. Zakup karnetu to poza gwarancją miejsca na stadionie i oszczędnością także ogromne wsparcie dla klubu.

 • Karnet ulgowy przysługuje kobietom, seniorom od 65. roku życia, młodzieży do ukończenia 18. roku życia oraz osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom.
 • Karnet dziecięcy przysługuje dzieciom do ukończenia 13. roku życia.
 • Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do ukończenia 4. roku życia. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica (nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego). Wchodzą na podstawie biletu rodzica (opiekuna).

Karta Kibica (zakup / odbiór)

Jeżeli kibic w momencie zakupu karnetu nie posiadał Karty Kibica, to system wymusi na nim jej zakup (opłata 10 zł naliczana przy zakupie karnetu). Następnie odbiór zakupionego karnetu razem z kartą możliwy jest wyłącznie w jednej z kas stadionowych, w godzinach jej otwarcia (aktualny harmonogram dostępny jest zawsze TUTAJ). Kibic musi dokonać odbioru osobiście, a przy odbiorze karty (z karnetem) konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Jeżeli karnet z kartą był kupowany dla innej osoby, musi się ona stawić osobiście ze swoim dokumentem.


Karnet na sektory SuperVIP i VIP

W sezonie 2023/24 dla kibiców dostępne są dwie opcje karnetów VIP – VIP i SuperVIP.

W strefie VIP stadionu Króla panuje swobodna atmosfera, sprzyjająca dyskusjom na wiele tematów, w tym tych związanych z emocjami boiskowymi dostarczanymi przez zespół ŁKS. Posiadacze tych karnetów mają prawo zająć miejsca w centralnej części trybuny, z doskonałym widokiem na murawę, w towarzystwie ciekawych osób, w tym znanych sportowców, przedstawicieli świata biznesu, kultury i rozrywki. Dodatkowo nasi kibice VIP korzystają z dedykowanego wejścia, które bardzo usprawnia proces wchodzenia i opuszczania obiektu. Otwarcie strefy VIP następuje już 1,5 h przed meczem, a czynne jest jeszcze do godziny po ostatnim gwizdku.

Karnet SuperVIP dodatkowo upoważnia kibica do skorzystania z wykwintnego cateringu (zupa, dania ciepłe, przekąski, desery i napoje). Przy zakupie czterech karnetów możliwe jest przypisanie miejsca parkingowego.


Karnet na raty lub z odroczoną płatnością

Istnieje możliwość zakupu karnetu na raty lub w opcji odroczonej płatności (do 30 dni). Opcję taką znajdziecie w internetowym systemie sprzedaży, wybierając okienko „Pay Smartney” lub „Pay Po”.

Pay Smartney to jedna z metod płatności dostępnych w ramach bramki płatności Blue Media. Dzięki niej możesz kupić towar w dowolnym momencie, a należność uregulować dopiero za jakiś czas. Smartney, partner rozwiązania, udziela Ci kredytu konsumenckiego (pożyczki) i pokrywa koszt Twoich zakupów, a Ty spłacasz pożyczkę w określonym czasie.

Jeżeli uregulujesz zobowiązanie w ciągu 30 dni – nie ponosisz żadnych kosztów i spłacasz dokładnie tyle, ile kosztował zakupiony przez Ciebie produkt. Jeśli z jakichś względów nie będziesz w stanie spłacić całej kwoty, będziesz mógł rozłożyć spłatę na raty. Ich liczba zależy od kwoty zakupu:

 • kwota 100 – 500 zł – trzy raty
 • kwota 501 – 1000 zł – sześć rat
 • kwota 1001 – 2500 zł – dziewięć rat

Ważne! Po wyborze metody płatności Pay Smartney, zostaniesz poddany procesowi weryfikacji – tak jak w trakcie standardowej procedury ubiegania się o kredyt gotówkowy. Gdy zostaniesz pozytywnie zweryfikowany otrzymasz na maila umowę kredytową zawierającą szczegóły spłaty, w tym informacje nt. możliwości rozłożenia spłaty pożyczki na wygodne raty.

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczącej usługi – skontaktuj się bezpośrednio z partnerem naszego rozwiązania, firmą Smartney, pod numerem telefonu: 22 528 88 88.


Karnet na sektor rodzinny (F1 i F6)

Sektor F1 to w dużej części będzie przeznaczony dla zawodników ŁKS Schools oraz Akademii ŁKS. Dodatkowo przedłużenie oraz zakup nowych karnetów na sektory rodzinne (F1 i F6) możliwe jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

 • opiekun + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 4 dzieci)
 • dwoje opiekunów + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 4 dzieci)

WAŻNE! Kibic chcący zachować to samo miejsce na sektorze F1 lub F6 musi dokonać przedłużenia fizycznie w kasie biletowej. Kibic przedłużający karnet, ale zmieniający miejsce na sektorze, może dokonać tego w sprzedaży online.

PILNE! Wszyscy ci, którzy nabyli samodzielne karnety (tj. bez dzieci) na sektory F1 lub F6 w sezonie 2022/23, nie będą mieli możliwości samodzielnego przedłużenia karnetu (czyli bez wskazania dziecka/dzieci).


Karnet na sektor D5 (dla osób niepełnosprawnych)

Przedłużenie oraz zakup nowych karnetów na sektor D5 odbywa się wyłącznie w kasie stadionowej ze względu na konieczność przedstawienia dokumentu uprawniającego do zniżki. Sektor D5 (dedykowany osobom niepełnosprawnym) znajduje się nad „Galerą”, a jego wejście umiejscowione jest pod „przeplatanką”.

Ceny na sektor D5:

 • karnet na sezon 2023/24 (przedłużenie): 320 zł (normalny) / 255 zł (ulgowy) / 160 zł (dziecięcy)
 • karnet na sezon 2023/24 (nowy): 360 zł (normalny)/ 300 zł (ulgowy) / 180 zł (dziecięcy)
 • karnet na rundę jesienną 2023 (przedłużenie): 210 (normalny) / 170 (ulgowy) / 105 (dziecięcy)
 • karnet na rundę jesienną 2023 (nowy): 240 (normalny) / 190 (ulgowy) / 120 (dziecięcy)
 • ceny biletów: 25 zł (normalny) / 20 zł (ulgowy) / 15 zł (dziecięcy)