Klub

Karol Arys sędzią meczu z Legią

20.07.2023

20.07.2023

Karol Arys sędzią meczu z Legią

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Mecz 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa, poprowadzi Karol Arys.

Dla arbitra ze Szczecina będzie to trzeci w karierze sędziowskiej mecz z udziałem piłkarzy ŁKS-u, a czego dwa z tych spotkań odbyły się w zeszłym sezonie, gdy łodzianie występowali jeszcze na zapleczu elity (wygrane 3:2 starcie z Górnikiem Łęczna i zremisowany 1:1 wyjazdowy mecz z Arką Gdynia, po którym zapewniliśmy sobie awans do PKO BP Ekstraklasy).

W piątek asystentami Karola Arysa będą Marek Arys i Bartosz Kaszyński, a sędzią technicznym Sylwester Rasmus. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Szymon Marciniak i Tomasz Marciniak. Zawody rozpoczną się o godz. 20.30.