Klub

O czym ćwierka Twitter po meczu z Radomiakiem

19.11.2020

19.11.2020

– Zimny prysznic – piszą kibice ŁKS-u na Twitterze po środowej porażce zespołu trenera Wojciecha Stawowego w Radomiu. Ełkaesiacy przegrali pierwszy mecz w sezonie.

W zaległym meczu 10. kolejki Fortuna 1. Ligi piłkarze ŁKS-u doznali pierwszej w tym sezonie porażki. Świetną passę łodzian przerwał Radomiak, który wygrał 1:0 po golu zdobytym w końcówce spotkania.

Zdaniem Piotra Świtalskiego z lksfans.pl ełkaesiakom zabrakło tym razem „konkretów”.

Łodzianie z rozmontowaniem szczelnej radomskiej defensywy problem mieli już przed przerwą.

W drugiej połowie gospodarze umiejętnie wybijali rywala z uderzenia i czekali na swoją szansę. Doczekali się w końcówce spotkania.

Krzysztof Sędzicki z telewizji TOYA zastanawiał się po meczu, czego zabrakło w Radomiu łodzianom najbardziej.

Dowcipnie pierwszą porażkę ełkaesiaków skomentował na łamach Twittera Tomasz Walczak.

Kibice ŁKS-u tym razem, tak jak ich piłkarze, musieli przełknąć gorycz porażki.

Już w najbliższą niedzielę ŁKS zmierzy się na własnym boisku z Puszczą Niepołomice.

Zebrał: Remek Piotrowski