Trzech ełkaesiaków w Jesiennej Akademii Młodych Orłów 2022

Trzech ełkaesiaków w Jesiennej Akademii Młodych Orłów 2022

Trzech zawodników Akademii ŁKS – Jeremi Ciach, Aleksander Michałowski i Franciszek Zgoda – otrzymało powołanie na zgrupowanie Jesiennej Akademii Młodych Orłów 2022.

Niedawno cieszyliśmy się z powołań do reprezentacji dla trzech piłkarzy z pierwszoligowej drużyny, dziś cieszymy się z powołań trzech zawodników Akademii ŁKS na zgrupowanie Jesiennej Akademii Młodych Orłów 2022.

Bramkarz Jeremi Ciach, obrońca Aleksander Michałowski i pomocnik Franciszek Zgoda na co dzień występują w drużynie ŁKS-u rocznika 2010 prowadzonej przez trenerów Marcina Krasnopolskiego i Jakuba Drzewieckiego, a teraz będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na wspomnianym zgrupowaniu Akademii Młodych Orłów, które odbędzie się w Siedlcach w dniach 10-14 października.

Akademia Młodych Orłów, czyli projekt stworzony przez Polski Związek Piłki Nożnej, wystartowała kilka lat temu. Jej celem jest selekcja najlepszych młodych zawodników, w czym mają pomóc organizowane w ramach tego projektu zgrupowania, w trakcie których najzdolniejsi piłkarze trenują pod okiem selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski.