Aktualności

W sobotę grają dwie drużyny rezerw

3
23 / 09 / 2022

Sobotę warto spędzić w Akademii ŁKS. O godz. 14 trzecioligowe rezerwy ŁKS-u rozpoczną mecz z Sokołem Ostróda, a cztery godziny później w akcji zobaczymy prowadzącą w tabeli klasy okręgowej drużynę ŁKS III Łódź, która zmierzy się z drugim zespołem Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Piłkarzom ŁKS-u powinęła się ostatnio kilka razy noga, czego skutkiem jest miejsce pod kreską w ligowej tabeli, ale nikt tu nie załamuje rąk, to dopiero początek rozgrywek, więc będzie jeszcze wiele okazji do zrehabilitowania się za nieudany start sezonu. Taka szansa pojawi się już w sobotę, bo tego dnia na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS podopieczni trenera Marcina Matysiaka zmierzą się z 11. w tabeli Sokołem Ostróda (pięć punktów więcej od łodzian).

Ełkaesiakom nie pomoże jutro pauzujący ze względu na nadmiar kartek Aleksander Ślęzak, natomiast pozostali piłkarze (w tym m.in. Igor Lambrecht i Jowin Radziński, którzy w czwartek wystąpili w sparingowym meczu pierwszej drużyny z ekstraklasową Wisłą Płock) są gotowi do gry i bardzo liczymy, że tym razem drużyna stanie na wysokości zadania, bo to, że potrafi grać w piłkę nożną na dobrym trzecioligowym poziomie, udowodniła wiele razy.

Początek meczu 9. kolejki grupy I trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Sokołem Ostróda w sobotę (24 września) o godz. 14 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS (wstęp: 10 zł). Cztery godziny później, czyli o godz. 17, swoje domowe spotkanie z rezerwami Sokoła Aleksandrów Łódzki rozpocznie ŁKS III Łódź, niepokonany jeszcze w tym sezonie lider klasy okręgowej, który dotąd nie stracił choćby punktu.


Organizacyjnie przed meczem rezerw z Sokołem Ostróda:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Sokołem Ostróda kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 12.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny