Akademia

Trwa nabór dzieci do Akademii ŁKS

14.09.2022

14.09.2022

Trwa nabór dzieci do Akademii ŁKS

– Tutaj naprawdę zawsze dobrze się bawimy. Najważniejsza jest chęć do ruchu, do aktywności, do odkrywania nowych rzeczy – mówi trener Michał Wyszkowski, która zaprasza do Akademii ŁKS na jesienne treningi naborowe.

Michał Wyszkowski (trener Akademii ŁKS): Stawiamy na proste formy w treningu ogólnosportowym z elementami piłki nożnej. Zachęcam dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w naborze do Akademii ŁKS, bo tutaj naprawdę dobrze się bawimy. Najważniejsza jest chęć. Do ruchu, do aktywności, do odkrywania nowych rzeczy. Zapewniamy świetną infrastrukturę i całe zaplecze, które pomaga nam w pracy. Chcemy każdemu stworzyć przestrzeń do zabawy i rozwoju.

Informacja o jesiennym naborze do Akademii ŁKS TUTAJ.