Nabór do Akademii ŁKS również w soboty

10 / 09 / 2021

Ze względu na duże zainteresowanie treningami naborowymi w Akademii ŁKS wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców przyszłych sportowców. Zajęcia w ramach treningów naborowych będą odbywały odtąd nie tylko w poniedziałki, ale także w soboty.

Kto może wziąć udział w treningach?

Tym razem do wspólnej zabawy zachęcamy dzieci z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016. W zajęciach mogą wziąć udział również nieco młodsi, dla których Akademia ŁKS stworzyła projekt ŁKS Schools.

Jak wyglądają treningi?

Piłka nożna to połączenie aktywności sportowych i zabawy. Nie inaczej jest na treningach naborowych, gdzie na najmłodszych czekają urozmaicone zabawy z piłką, a wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i empatycznej grupy trenerów doświadczonych w pracy z najmłodszymi. Na początku piłkarskiej przygody liczą się przede wszystkim chęci i uśmiech, a tych tu na pewno nie zabraknie.

Zapisy na trening

Aby wziąć udział w naborze należy uzupełnić i przynieść na zajęcia ten 🔗 FORMULARZ. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi trenerami, którzy od lat prowadzą z sukcesami najmłodsze roczniki naszej akademii:

• Jarosław Byczkowski / T: 505 072 580
  • Radosław Bienias / T: 606 263 435
  • Adam Gołaszewski / T: 601 510 440
  • Mariusz Kalinowski / T: 790 290 113

Kiedy najbliższe treningi?

Treningi odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek (19.00) oraz sobotę (15.00) do końca września i trwają 75 minut.

Na testowe treningi prosimy przybyć przynajmniej 15 minut przed ich rozpoczęciem.

O nas

Akademia ŁKS Łódź to duma Łódzkiego Klubu Sportowego. Obecnie zrzesza ponad 350 młodych piłkarzy, nad którymi czuwa 26 trenerów, ciągle podnoszących swoje kwalifikację oraz dwóch fizjoterapeutów. Współpraca ze Szkołą Marcina Gortata, a także infrastruktura w postaci ośrodka szkoleniowego ŁKS przy ul. Krańcowej zapewnia nam optymalne warunki, by stać się największą Akademią w centralnej Polsce. Poprzez jednolity system szkolenia wychowujemy młodych piłkarzy od najmłodszych lat, aż do seniorskich drużyn, które jako jedyni w Polsce mamy na trzech poziomach rozgrywkowych. W naszej filozofii sztab szkoleniowy odgrywa kluczową rolę, ponieważ to na wszystkich trenerach ciąży odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.