Słaba druga połowa. ŁKS II – Pilica Białobrzegi 2:3

0
09 / 09 / 2021

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało, że rezerwy stracą trzecioligowe punkty. Ostatecznie w środę przy ul. Krańcowej 3:2 triumfowała Pilica Białobrzegi.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando łodzian. Dość powiedzieć, że na przerwę rezerwy ŁKS-u schodzili z zaliczką dwóch bramek. Oba gole podopieczni Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka zdobyli po strzałach z rzuty karnego. Pierwszą jedenastkę wykorzystał Maciej Radaszkiewicz, a drugą Aleksander Ślęzak.

Drugą połowa zaczęła się katastrofalnie dla ŁKS-u. Po pięciu minutach ponownie był remis. Błędy w obronie wykorzystali najpierw Damian Winiarski, a później Bartosz Zawadzki, doprowadzając do wyrównania. Przy stanie 2:2 inicjatywę ponownie przejęli ełkaesiacy, ale nie zdołali zdobyć już zwycięskiej bramki. Swego dopięli za to piłkarze Pilicy. Wzorcowy kontratak pewnym strzałem wykończył Konrad Paterek.

Porażka z Pilicą oznacza, że rezerwy ŁKS-u przegrały czwarte spotkanie w tym sezonie. Kolejna szansa na rehabilitacje już w sobotę z Mamrami Giżycko.

7. Kolejka III ligi / ŁKS II Łódź – Pilica Białobrzeg 2:3 (2:0)

• Bramki: 1:0 Maciej Radaszkiewicz (9-karny), 2:0 Aleksander Ślęzak (29-karny), 2:1 Damian Winiarski (48), 2:2 Bartosz Zawadzki, 2:3 Konrad Paterek (78).

• Skład ŁKS II: Michał Kot – Marcel Wszołek, Mieszko Lorenc (46, Michał Karlikowski), Aleksander Ślęzak, Oskar Koprowski – Dariusz Gmosiński (52, Jowin Radziński), Mateusz Kowalczyk (46, Mikołaj Lipień), Jan Kuźma, Damian Nowacki (64, Artur Sójka), Jakub Romanowicz (75, Łukasz Dynel) – Maciej Radaszkiewicz. Trenerzy: Marcin Matysiak i Radosław Pęciak.
  • Skład Pilicy: Filip Adamczyk (46, Oskar Natorski) – Bartłomiej Michalski, Konrad Paterek, Adrian Karasek, Kamil Czarnecki, Damian Winiarski (58, Michał Dopkowski), Marcin Rawski (68, Jan Imiołek), Olaf Uziębło, Kacper Klinicki (58, Maciej Kencel), Patryk Walasek, Bartosz Zawadzki (75, Bartłomiej Niedziela). Trener: Tomasz Grzywna.