Mecze na szczycie dwóch drużyn rezerw ŁKS

Mecze na szczycie dwóch drużyn rezerw ŁKS

05.10.2023

Piłkarski weekend zaczynamy już w piątek i to nie byle jak. W 12. kolejce 2. Ligi wicelider z Łodzi zmierzy się na stadionie Króla z 4. w tabeli Kotwicą Kołobrzeg. Innego naszego wicelidera, czyli czwartoligowego ŁKS III Łódź, czeka tego samego dnia wyjazdowe starcie z prowadzącym w tabeli Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Niepokonany jeszcze w tym sezonie na własnym stadionie ŁKS II Łódź po zwycięstwie we Wronkach z drugą drużyną Lecha Poznań (3:0) awansował na drugie miejsce w tabeli 2. Ligi. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka są największą sensacją pierwszej części drugoligowego sezonu i nie ma w tym przypadku – beniaminek gra odważną, przyjemną dla oka piłkę i nawet gdy zdarzają mu się potknięcia, bardzo szybko rekompensuje to sobie w następnym meczu. Dodajmy, choć oczywiście na tym etapie sezonu nie jest to najważniejsze, że ełkaesiacy, których w piątek znów będziecie mogli zobaczyć na żywo na stadionie Króla, do lidera z Kalisza tracą tylko dwa punkty.

Teraz nasze rezerwy czeka jedno z najciekawszych wyzwań rundy jesiennej. Kotwica Kołobrzeg wiele sobie obiecuje po tym sezonie, bo już w tym poprzednim była bliska awansu na zaplecze ekstraklasy (piłkarze z północy Polski dotarli do półfinału barażów). Obecnie zespół trenera Macieja Bartoszka zajmuje 4. miejsce w tabeli z dwoma oczkami straty do łodzian, nie przegrał pięciu ostatnich spotkań i jest bardzo groźny na wyjeździe (w delegacji w pięciu meczach zdobyła już 8 punktów).

Gorąco zachęcamy do wspierania ełkaesiaków na stadionie, a wszystkim tym, którzy nie będą mogli być z nami, polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Wicelider IV ligi w Aleksandrowie

Bardzo ciekawy piątek także przed drużyną ŁKS III Łódź. Podopiecznych trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego czeka mecz na szczycie, bowiem w Aleksandrowie Łódzkim lider zmierzy się z wiceliderem czwartej ligi. To arcyciekawie zapowiadające się spotkanie rozpocznie się o godz. 15.

Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u z Kotwicą

• Mecz ŁKS II – Kotwica Kołobrzeg rozpocznie się w piątek (6 października) o godz. 18 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w niedzielę) w kasie biletowej od strony al. Unii 2. Początek sprzedaży stacjonarnej o godz. 16.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.