Aktualności

Jakub Pawlak powołany do reprezentacji Polski U-16

8
02 / 10 / 2023

Młody bramkarz Akademii ŁKS Jakub Pawlak otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 16, która wkrótce rozegra dwa towarzyskie spotkania z Niemcami.

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 16 Dariusz Gęsior powołał kadrę na dwumecz towarzyski z rówieśnikami z Niemiec. Wśród dwudziestu zawodników wyróżnionych powołaniem znalazł się zawodnik Akademii ŁKS, Jakub Pawlak. 13 października biało-czerwoni zmierzą się z kadrą młodzieżową naszego zachodniego sąsiada w Krotoszynie (początek o godz. 11), natomiast trzy dni później w Jarocinie (godz. 11).

Jakub Pawlak rozpoczynał przygodę z piłką nożną w rodzinnej Zduńskiej Woli. Utalentowany bramkarz pojawił się w Akademii ŁKS jesienią 2022. W tym sezonie zaliczył już cztery spotkania w czwartoligowym ŁKS III Łódź oraz jedno w Okręgowym Pucharze Polski (w seniorskim futbolu zadebiutował pod koniec zeszłego sezonu w klasie okręgowej), znalazł się ponadto dwukrotnie w kadrze meczowej drugoligowych rezerw. Dodajmy, że uczeń Szkoły Marcina Gortata i podopieczny Akademii Bramkarskiej NAZERO w trakcie przerwy reprezentacyjnej trenował z pierwszym zespołem.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny