Aktualności

Kolejne nowinki w Akademii ŁKS

13
03 / 10 / 2023

Kilka dni temu informowaliśmy o projekcie Akademia #DlaPrzyszłości zakładającym dołączanie do wybranych drużyn trzech zawodników młodszego rocznika na okres mikrocyklu treningowego. To nie koniec nowości w ełkaesiackiej akademii piłkarskiej, bo nasi szkoleniowcy w ramach wspomnianego projektu wcielają w życie kolejny pomysł.

W ramach projektu treningów pozycyjnych i interpozycyjnych Akademii #DlaPrzyszłości trenerzy cyklicznie co tydzień organizują jednostki treningowe, w trakcie których dzielą zawodników na poszczególne obszary przyporządkowane konkretnym pozycjom. Dzięki temu trenerzy wraz z zawodnikami doskonalą modelowe zachowania na pozycjach, technikę z zakresu umiejętności specjalnych oraz rozwijają świadomość młodych piłkarzy za pomocą tworzenia treningów o dużym natężeniu decyzyjności w środowisku maksymalnie zbliżonym do meczowego.

– Zawodnicy drużyn U14, U15, U16, U17 dzieleni są na obszary pozycyjne: napastnik, ofensywny pomocnik, skrzydłowi, rozgrywający. W ramach swoich jednostek treningowych zespoły ŁKS II oraz ŁKS III organizują też treningi pozycyjne o charakterze doskonalącym technikę fundamentalną – wyjaśniają trenerzy Akademii ŁKS.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny