Aktualności

Mecz ze Skrą sędziuje Łukasz Kuźma

4
25 / 11 / 2021

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Piątkowe spotkanie Skra Częstochowa – ŁKS, zaplanowane w ramach 19. kolejki Fortuna 1 Ligi, poprowadzi Łukasz Kuźma.

W tym sezonie arbiter z Białegostoku prowadził dziesięć meczów (spotkania PKO Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi), w których pokazał w sumie 33 żółte kartki i jedną czerwoną kartkę (na jedenasty metr dotąd jeszcze nie wskazał).

Łukasz Kuźma prowadził w przeszłości kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków, w tym dwa przegrane przez łodzian mecze w trzeciej lidze z MKS-em Ełk (1:2) i Urusem Warszawa (1:2), wygrane spotkanie w drugiej lidze z Błękitnymi Stargard (2:1) i pierwszoligowe zakończone naszym zwycięstwem starcie z Chojniczanką Chojnice (2:0). W poprzednim sezonie był rozjemcą wygranych przez naszych piłkarzy meczów z Sandecją Nowy Sącz (4:1) i Górnikiem Łęczna (3:1) oraz zremisowanego 1:1 spotkania z GKS-em Tychy.

W piątek asystentami Łukasza Kuźmy będą Piotr Podbielski i Łukasz Sikora, a sędzią technicznym Włodzimierz Bartos. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Urban oraz Artur Aluszyk. Pierwszy gwizdek o godz. 18.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny