Aktualności

Javi Moreno: Najbardziej potrzebujemy regularności

7
24 / 11 / 2021

– Po kontuzji kolana nie ma śladu. Teraz staram się ze wszystkich sił, żeby można było oglądać najlepszą wersję Javiego – powiedział Javi Moreno przed zbliżającym się meczem ze Skrą Częstochowa.

🎙 Javi Moreno (piłkarz ŁKS-u): Po kontuzji kolana nie ma na szczęście śladu. Teraz staram się ze wszystkich sił, żeby można było oglądać najlepszą wersję Javiego. Widać poprawę, wygraliśmy dwa ostatnie mecze. Zamierzamy kontynuować tę serię. To, czego najbardziej teraz potrzebujemy to regularność. Jeśli będzie regularność, z drużyną, którą dysponujemy, pójdziemy do przodu. Wydaje mi się, że fani są bardzo ważną częścią tego klubu. Szczerze mówiąc, nie doświadczyłem dotąd jeszcze nigdzie takiej atmosfery na stadionie, bo kiedy są z nami i nas dopingują, czujemy jakbyśmy naprawdę grali w dwunastu.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny