Mecz Skra – ŁKS sędziuje Łukasz Karski

Mecz Skra – ŁKS sędziuje Łukasz Karski

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Mecz 20. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zagra w Bełchatowie ze Skrą Częstochowa, poprowadzi Łukasz Karski.

Arbiter ze Słupka w bieżącym sezonie był rozjemcą ośmiu spotkań na zapleczu ekstraklasy, w których pokazał 31 żółtych kartek (dotąd żadnej czerwonej) i dwukrotnie wskazał na jedenasty metr.

Z sędzią tym ełkaesiacy spotkali się ostatni raz pięć lat temu przy okazji dwóch drugoligowych spotkań (porażka 1:2 ze Zniczem Pruszków i koronująca awans do pierwszej ligi wygrana 4:2 z Siarką Tarnobrzeg).

W niedzielę asystentami Łukasza Karskiego będą Rafał Brieger oraz Artur Zakrzewski, a sędzią technicznym Mateusz Jenda. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Damian Kos oraz Bartosz Heinig. Zawody rozpoczną się o godz. 15.