Aktualności

Debata sportowa Radia Łódź. Kazimierz Moskal i Janusz Dziedzic

10
15 / 02 / 2023

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Na antenie Radia Łódź, partnera medialnego ŁKS-u, pojawiła się ciekawa rozmowa z trenerem lidera Fortuna 1 Ligi i dyrektorem sportowym naszego klubu. Zapis debaty sportowej pt. „Rycerze Wiosny” odsłuchacie poniżej.

We wtorek gośćmi red. Dariusza Postolskiego w Radiu Łódź byli trener trener ŁKS-u, Kazimierz Moskal i dyrektor sportowy klubu, Janusz Dziedzic. W trakcie programu nazwanego debatą sportową przedstawiciele Łódzkiego Klubu Sportowego odpowiedzieli na wiele ciekawych pytań, tym razem nie zawsze bezpośrednio związanych z ligą i bieżącą sytuacją drużyny w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Warto przesłuchać.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny