Trening biegowy z ŁKS. Kazimierz Moskal i Łódź Kocha Sport też będą!

15 / 02 / 2023

W najbliższą sobotę 18 lutego zapraszamy do parku na Zdrowiu na trening biegowy z udziałem trenera Kazimierza Moskala i grupy Łódź Kocha Sport. Zgodnie z obietnicą w zamian za przekroczenie bariery 5 tys. sprzedanych karnetów, szkoleniowiec ełkaesiaków przebiegnie z kibicami 5000 metrów, ale do udziału w zabawie zapraszamy wszystkich.

Słowo się rzekło, czas sprostać wyzwaniu! Kibice ŁKS-u nie zawiedli, wykupili w sumie 5329 karnetów, więc zgodnie z umową trener Kazimierz Moskal wraz z Wami przebiegnie 5 km, a to świetny pretekst, żeby spotkać się w tak pięknych okolicznościach przyrody (park na Zdrowiu), poruszać na świeżym powietrzu w gronie ełkaesiackiej rodziny i przyjemnie spędzić czas, popularyzując przy okazji i ŁKS, i aktywność fizyczną.

Nasz karnetowy bieg z trenerem lidera pierwszej ligi wsparła mocno grupa Łódź Kocha Sport i to ona podjęła się wraz z klubem zadania koordynacji tego wydarzenia. Treningowy bieg z ŁKS-em rozpocznie się w najbliższą sobotę 18 lutego o godz. 11 w parku im. Józefa Piłsudskiego (Zdrowie), ale zbiórkę zaplanowano kwadrans wcześniej (o godz. 10.45) na parkingu przed Stadionem Miejskim im. Władysława Króla. Prosimy o punktualność, a także o wysłanie nam wcześniej (maksymalnie do piątku, do godz. 10:00) maila informującego o swojej obecności na adres: marketing[at]lkslodz.pl, wpisując w treści wiadomości imię i nazwisko uczestnika.

Trasa biegu wiedzie urokliwymi ścieżkami parku na Zdrowiu, a co ważne, sam bieg będzie miał charakter rekreacyjny (nie jest więc typowym wyścigiem biegowym), dlatego zapraszamy wszystkich – młodszych i starszych ełkaesiaków. Możecie wspomnianą trasę pokonać biegiem, truchtem lub po prostu spacerem, ważne, żebyśmy tego dnia dobrze się bawili. Na mecie poza wodą, czekać będą na Was drobne upominki ufundowane przez klub.

Tych, którzy obawiają się, że 5 km to dla nich za dużo, też gorąco zapraszamy. Wystartujecie razem z nami, a następnie specjalnie dla Was zostanie zorganizowany trening, w trakcie której dowiecie się od czego rozpocząć przygodę z bieganiem. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich uczestników wydarzenia, grupę treningową biegu zamkną członkowie zespołu Łódź Kocha Sport, którzy będą Wam towarzyszyć do samego końca i zatroszczą się o to, aby żaden uczestnik nie został na trasie.

Oczywiście do wzięcia udziału w naszym treningu biegowym warto się przygotować (odpowiednie obuwie i odzież), rekomendujemy również sprawdzenie prognozy pogody i przy okazji prosimy o zachowanie uwagi w trakcie wydarzenia, w tym zwłaszcza o zwrócenie uwagi na pieszych, którzy tego dnia pojawią się w parku.

Treningowy bieg z ŁKS-em w skrócie:

• Z kim? Z trenerem Kazimierzem Moskalem i grupą Łódź Kocha Sport
  • Kiedy? W sobotę 18 lutego od godz. 11 (zbiórka na parkingu przed stadionem Króla o godz. 10.45)
  • Trasa? 5 km (Park Zdrowie)
  • Zapisy? marketing[at]lkslodz.pl – w treści wiadomości wpisz imię i nazwisko uczestnika (do piątku 17.02, godz. 10:00)
  • Dla kogo? Dla wszystkich chętnych! Jedni przebiegną całą trasę, a pozostali będą mogli wziąć udział w ciekawych zajęciach
  • Co czeka na mecie? Woda, drobne upominki i dużo frajdy!