Aktualności

Krok od awansu do III ligi. Mecz rezerw z Borutą w ŁKS TV

17
08 / 06 / 2021

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Już w najbliższą środę piłkarze ŁKS II Łódź mają szansę zapewnić sobie awans do trzeciej ligi. Mecz lidera IV ligi z Borutą Zgierz obejrzymy na żywo w ŁKS TV.

Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera w środę o godz. 17 rozpoczną na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej spotkanie z trzecim w tabeli Borutą Zgierz. Szlagier 35. kolejki IV ligi obejrzymy na żywo w ŁKS TV. Sponsorem transmisji jest agencja reklamowa B&P Promotion.

Niepokonani w tym sezonie (zarówno w lidze, jak w Wojewódzkim Pucharze Polski) łodzianie przystąpią do starcia z Borutą w najsilniejszym składzie. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będą m.in. Mateusz Bąkowicz (pauzował w wygranym 3:0 meczu ze Stalą Głowno ze względu na nadmiar kartek) oraz rekonwalescent Jędrzej Zając. W środę na boisku na pewno nie zobaczymy pauzujących za kartki Aleksandra Ślęzaka i Mikołaja Lipienia. Ewentualne zwycięstwo w środowym meczu zapewni ŁKS II Łódź awans do trzeciej ligi już trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek.

Zgierzanie zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 77 punktów oraz czterema „oczkami” straty do wicelidera z Sieradza i trzynastoma punktami straty do ełkaesiaków. W poprzedniej kolejce Boruta przegrał w innym meczu na szczycie IV ligi (0:3 właśnie z Wartą Sieradz), więc podopieczni trenera Radosława Koźlika zamierzają zrehabilitować się w Łodzi, tym bardziej że w tym sezonie jeszcze nie pokonali ŁKS-u (w Pucharze Polski rezerwy ŁKS-u wygrały 1:0, a w pierwszym ligowym starciu tych zespołów padł remis 1:1).

Mecz w ŁKS TV

Spotkanie ŁKS II Łódź z Borutą Zgierz będzie można obejrzeć bezpłatnie w klubowym kanale YouTube czyli ŁKS TV. Transmisja rozpocznie się dwadzieścia minut przed pierwszym gwizdkiem (ok. godz. 16.40). Komentują: Mateusz Żegota i Mateusz Dęderski (lksfans.pl, Radio ŻAK).

Sponsorem transmisji jest agencja reklamowa B&P Promotion, która na rynku reklamy działa od 10 lat, specjalizuje się w reklamie wizualnej i mobilnej, a poza tym organizuje eventy, ambienty i imprezy masowe oraz zajmuje się projektami graficznymi.

Wszystkich kibiców ŁKS-u zachęcamy do śledzenia pojedynku rezerw w ŁKS TV, a także odwiedzenia naszych stron i profili na portalach społecznościowych, gdzie po spotkaniu znajdzie się relacja i skrót meczu.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]