Klub

Mecz ŁKS – Ruch sędziuje Tomasz Musiał

18.08.2022

18.08.2022

Mecz ŁKS – Ruch sędziuje Tomasz Musiał

fot. Kamil Świrydowicz / Cyfrasport

Mecz 7. kolejki Fortuna 1 Ligi ŁKS-u z Ruchem Chorzów poprowadzi Tomasz Musiał, który jedenaście lat temu był rozjemcą ostatniego ligowego spotkania łodzian z tą drużyną.

Doświadczony krakowski arbiter prowadził w przeszłości kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków, w tym dwa mecze PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 (przegrane spotkania z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze), a wcześniej także m.in. zremisowane 2:2 w 2012 roku starcie z Ruchem w Chorzowie, czyli ostatni ligowy pojedynek łodzian z „Niebieskimi” (w tym samym sezonie był zresztą rozjemcą meczu ŁKS-u z Ruchem rozegranego w ramach Pucharu Polski).

W piątek asystentami Tomasza Musiała będą Jakub Ślusarski i Marcin Ciepły, a sędzią technicznym Sebastian Krasny. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Łukasz Szczech oraz Bartosz Heinig. Zawody rozpoczną się o godz. 20.30.