Klub

Bilety na mecz z Ruchem od czwartku także w kasach biletowych

17.08.2022

17.08.2022

Bilety na mecz z Ruchem od czwartku także w kasach biletowych

Od kilku dni trwa sprzedaż biletów na mecz z Ruchem Chorzów za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży. W czwartek i piątek bilety zakupicie także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii 2.

Bilety na mecz ŁKS-u z Ruchem Chorzów do nabycia cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od czwartku (18 sierpnia) także kasach stacjonarnych (harmonogram pracy kas poniżej).

Szlagierowy pojedynek ŁKS-u z Ruchem Chorzów odbędzie się w piątek 19 sierpnia (początek o godz. 20.30), a więc w dniu 114. urodzin naszego klubu. Wspieraj z nami ŁKS!


Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

  • Czwartek (18 sierpnia) | godz. 12.00 – 18.00
  • Piątek (19 sierpnia) | godz. 15.00 – 21.30

1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

  1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Ruch Chorzów”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu i odznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
  6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.