Klub

Spotkanie z Fanatykami w piątek 2 września

16.08.2022

16.08.2022

Spotkanie z Fanatykami w piątek 2 września

Masz karnet Fanatyk na sezon 2022/2023? W takim razie chcemy Ci podziękować za zaufanie. I zrobimy to osobiście, na specjalnym spotkaniu na stadionie Króla w piątek 2 września.

159 kibiców wybrało przed sezonem karnet Fanatyk, czyli droższą o 100 zł stałą wejściówkę, okazując w ten sposób wsparcie naszemu klubowi. Dzięki Wam mogliśmy przekazać dodatkowe środki na Akademię ŁKS oraz kanał ŁKS TV. Teraz, zgodnie z umową, chcemy wszystkim posiadaczom karnetu Fanatyk gorąco podziękować za zaufanie na zorganizowanym specjalnie dla nich spotkaniu. Ze względu na mecz podwyższonego ryzyka nie możemy się z Wami spotkać 19 sierpnia (jak wcześniej planowaliśmy), ale i tak zobaczymy się już niebawem.

W piątek 2 września (początek o godz. 19.08) zapraszamy wszystkich posiadaczy karnetu Fanatyk na stadion Króla. Przygotujemy dla Was kilka niespodzianek. Będzie spotkanie z ciekawymi gośćmi w formule Q&A, będzie wspólne zdjęcie, będzie spacer po niedostępnych na co dzień zakamarkach strefy Skybox. Oczywiście będzie także obiecany prezent, czyli unikalne ełkaesiackie wpinki. Czymś takim, zapewniamy, warto się pochwalić.

Ze względów organizacyjnych prosimy wszystkich posiadaczy karnetu Fanatyk na sezon 2022/2023, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu organizowanym 2 września, o wiadomość na adres marketing@lkslodz.pl do dnia 1 września (w tytule wiadomości należy wpisać „Fanatyk”, a w treści: imię i nazwisko posiadacza karnetu Fanatyk).

Posiadaczy karnetu Fanatyk, którzy nie będą mogli pojawić się na spotkaniu, prosimy o wiadomość e-mail na marketing@lkslodz.pl (ustalimy termin odbioru wpinki po 2 września).

Do zobaczenia na stadionie Króla!