Klub

Trenerzy po Stal Rzeszów – ŁKS

14.08.2022

14.08.2022

Trenerzy po Stal Rzeszów – ŁKS

Trener Stali Daniel Myśliwiec i szkoleniowiec łodzian Kazimierz Moskal w trakcie konferencji prasowej podsumowali niedzielny mecz w Rzeszowie, gdzie gospodarze wygrali z ełkaesiakami 1:0.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Ważne, żebyśmy do każdego meczu podchodzili tak samo. Jeśli drużyna czuje się mocna i uważa, że nic jej nie zagraża, to życie jest takie, że coś za chwilę mocno walnie nas w głowę. Nie byliśmy dziś ani dobrze zorganizowani w obronie wysokiej, ani na tyle zorganizowani, żeby utrzymać piłkę.

Daniel Myśliwiec (trener Stali): Uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Dziś do jakości gry dołożyliśmy skuteczność, konsekwencję i odwagę. Pomimo niekorzystnego terminarza i niepełnej regeneracji wynikającej z dalekiego wyjazdu do Chojnic, bardzo dobrze zarządzaliśmy intensywnością.