Zobacz mecz o Ligę Mistrzów w strefie skybox

16 / 08 / 2022

Są jeszcze wolne loże VIP w prestiżowej strefie skybox stadionu Króla na środowe starcie o Ligę Mistrzów z udziałem piłkarskich gwiazd. Na naszych gości czekają 15- i 20-osobowe loże, w których mecz Dynamo Kijów – Benfika Lizbona obejrzycie w komfortowych warunkach.

Strefa skybox to klimatyzowane i świetnie wyposażone loże biznesowe gwarantujące najwyższą jakość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych odbywających się na stadionie Króla.

Wysoki komfort i najlepsza widoczność, czyli propozycja dla tych najbardziej wymagających, którzy cenią sobie wygodę i sportowe emocje z nutą luksusu.

Loża VIP 15-osobowa / Loża VIP 20-osobowa

• loże VIP wyposażone w telewizor LCD i Wi-Fi
  • dedykowane wejście do strefy skybox
  • wykwintne menu w trakcie dnia meczowego (w tym trunki)