Klub

Marcin Pogorzała przed GKS Katowice

20.05.2022

20.05.2022

Marcin Pogorzała przed GKS Katowice

– Koncentrujemy się wyłącznie na meczu. Nie wybiegam w przyszłość i na temat tego, co będzie dalej każdym z nas, będziemy rozmawiać później – powiedział trener Marcin Pogorzała przed niedzielnym meczem z GKS-em w Katowicach, którym łodzianie zakończą zmagania w zasadniczej części pierwszoligowych rozgrywek.

Marcin Pogorzała (trener ŁKS-u): Chcemy spróbować poprowadzić mecz w Katowicach na swoich warunkach, jako pierwsi zdobyć bramkę, pokierować tym meczem po swojemu. Cały ten okres od momentu, kiedy przejąłem drużynę, nie polegał na budowaniu drużyny od podstaw, a bardziej był próbą reagowania na to, co się dzieje. Na początku jednym z problemów był brak sytuacji podbramkowych, potem umiejętności ich wykorzystania. W tym tygodniu postanowiliśmy się cofnąć do organizacji w defensywie i współpracy na boisku.