Aktualności

ŁKS złożył odwołanie ws. licencji

5
17 / 05 / 2022

ŁKS Łódź odwołał się od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN dotyczącej licencji na grę w PKO Ekstraklasie w sezonie 2022/2023.

Klub wskutek m.in. braku badania i opinii biegłego audytora miał problemy ze spełnieniem kilku kryteriów podręcznika licencyjnego. Wymagane dokumenty zostały uzupełnione i dostarczone Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN w przysługującym klubowi terminie pięciu dni od dostarczenia decyzji.

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzy odwołanie ŁKS Łódź przed rozpoczęciem gier barażowych, które wyłonią trzeciego beniaminka PKO Ekstraklasy sezonu 2022/2023. Oprócz tego ŁKS Łódź złożył pełną dokumentację ws. licencji na grę w Fortuna 1 Lidze w sezonie 2022/2023.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny