Wypowiedzi po ŁKS – Odra

15 / 05 / 2022

Po meczu ŁKS-u z Odrą Opole głos w trakcie konferencji prasowej zabrali trenerzy obu zespołów – Piotr Plewnia (szkoleniowiec gości) i Marcin Pogorzała oraz Marek Kozioł.

Piotr Plewnia (trener Odry): Zagraliśmy koncertowo. W piłce można spodziewać się wszystkiego. Dziś wykorzystaliśmy szybko dwie sytuacje podbramkowe. Gratuluję zespołowi, zapracował na grę w barażach. Teraz chcemy zagrać dobry mecz za tydzień i dobrze przygotować się do barażów. Zależy nam na tym, że zdobywać gole, bo dziś tym właśnie, czyli jakością piłkarską, zachęca się ludzi do przyjścia na stadion.

Marcin Pogorzała (trener ŁKS-u): Wszyscy dziś zawiedliśmy w równym stopniu i nie zamierzam szukać kozła ofiarnego. Ten klub zasługuje na lepsze wyniki i trzeba dążyć do tego, żeby obraz ŁKS-u się zmienił. Ta porażka wyniknęła z wielu powodów, z taktycznych, z mentalnych. Przegraliśmy 0:4 u siebie i bez względu na to, co działo się na boisku, to nie ma prawa się zdarzyć.