Łukasz Szczech sędzią meczu z GKS Katowice

19 / 05 / 2022

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Zaplanowany w ramach 34. kolejki Fortuna 1 Ligi mecz ŁKS-u z GKS-em w Katowicach poprowadzi Łukasz Szczech.

W tym sezonie 40-letni arbiter prowadził 20 meczów, w tym spotkania PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi oraz Fortuna Pucharu Polski, w których pokazał w sumie 84 żółte kartki, 4 czerwone kartki i podyktował dziewięć rzutów karnych.

Pochodzący z województwa mazowieckiego sędzia prowadził w przeszłości kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków w ekstraklasie, z kolei w tym sezonie przegrany przez naszych piłkarzy mecz z Resovią, pucharowe starcie z Zagłębiem Lubin oraz zremisowane bezbramkowo niedawno spotkanie z Zagłębiem w Sosnowcu.

W niedzielę asystentami Łukasza Szczecha będą Michał Pierściński i Grzegorz Olejarczyk, a sędzią technicznym Piotr Szypuła. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Sebastian Krasny oraz Katarzyna Wójs. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.