Aktualności

Maksymilian Rozwandowicz na dłużej z ŁKS-em

28
30 / 07 / 2019

Nie do końca czerwca 2020 roku, a co najmniej o rok dłużej potrwa przygoda Maksymiliana Rozwandowicza z Łódzkim Klubem Sportowym. Pochodzący z Pabianic zawodnik przedłużył bowiem właśnie umowę z „Rycerzami Wiosny” o kolejne 12 miesięcy – do końca czerwca 2021 roku.

Wychowanek Włókniarza Pabianice trafił do ŁKS-u z pierwszoligowego wówczas Chrobrego Głogów przed rundą wiosenną sezonu 2016/2017. W trzeciej lidze zdążył wtedy w koszulce z przeplatanką rozegrać 14 spotkań i zdobyć jedną bramkę (na wagę zwycięstwa z ŁKS-em Łomża w przedostatniej kolejce). W drugiej lidze Rozwandowicz zagrał 32 mecze i strzelił 5 goli, a w pierwszej zanotował 27 ligowych występów oraz 7 trafień – w tym między innymi w pełnych dramaturgii potyczkach ze Stalą w Mielcu oraz z Wigrami w Suwałkach. Obecne rozgrywki grający z numerem „29” zawodnik też rozpoczął jako podstawowy środkowy obrońca – co więcej, wykorzystując rzut karny w sobotnim meczu z Cracovią 25-latek zapisał się na kartach historii ŁKS-u jako pierwszy w dziejach piłkarz, który strzelał gole dla biało-czerwono-białych na czterech kolejnych poziomach rozgrywkowych.

Zawodnicy lojalni, pełni wiary, ambitni, zachowujący pokorę, zawsze będą się wpisywać w politykę naszego klubu. Maksymilian jest dokładnie takim zawodnikiem – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – O tym, jak bardzo Maks jest przywiązany do ŁKS, niech świadczy to, że rozmowy o przedłużeniu umowy trwały raptem niecałe 10 minut. Cieszymy się, że Maksymilian wciąż będzie częścią projektu budowania silnego zespołu – dodaje Przytuła.

Maks, gratulacje z okazji przedłużenia umowy i jeszcze mnóstwa niezapomnianych chwil przy al. Unii 2!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]