Aktualności

Maciej Dampc wypożyczony do GKS-u Katowice

11
22 / 01 / 2020

24-letni obrońca Maciej Dampc został wypożyczony do końca sezonu 2019/20 do GKS-u Katowice, który po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w drugoligowej tabeli – dające prawo gry w barażach o awans na zaplecze PKO Ekstraklasy.

Wychowanek Arki Gdynia trafił do ŁKS-u przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek. Po przenosinach z Bytovii nie zdołał sobie jednak wywalczyć miejsca w składzie „Rycerzy Wiosny” i jesienią grał jedynie w drugiej drużynie, która pierwszą część sezonu zakończyła na piątym miejscu w IV lidze łódzkiej.

Maciek, powodzenia w żółto-zielono-czarnych barwach!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]