Piotr Pyrdoł – DZIĘKUJEMY!

10 / 01 / 2020

Na mocy podpisanej dzisiaj umowy Piotr Pyrdoł został zawodnikiem Legii Warszawa. 20-letniemu zawodnikowi serdecznie dziękujemy za wszystkie sezony spędzone w Łódzkim Klubie Sportowym i życzymy powodzenia w barwach stołecznej drużyny!

Wliczając mecze w Centralnej Lidze Juniorów Piotr Pyrdoł przez sześć ostatnich lat rozegrał dla Łódzkiego Klubu Sportowego ponad sto spotkań. Na ten dorobek składają się między innymi: 10 występów w PKO Ekstraklasie w tym sezonie, 25 w pierwszej lidze w poprzednich rozgrywkach oraz 33 w drugiej lidze w sezonie 2017/18. Wychowanek ŁKS-u ma też w dorobku trzy mecze w zmaganiach o Puchar Polski. Na szczeblu centralnym 20-latek przy tym siedem trafień (sześć ligowych i jedno pucharowe).