Aktualności

Znamy kadrę na zgrupowanie w Side

22
10 / 01 / 2020

fot. Artur Kraszewski

Poznaliśmy ostateczną kadrę na zgrupowanie, które rozpocznie się jutro w Side. Do Turcji poleci 26 piłkarzy – czterech bramkarzy i 22 zawodników z pola. Wśród wybrańców sztabu szkoleniowego znalazło się dwóch absolutnych debiutantów z Akademii ŁKS.

Przez najbliższe trzy tygodnie na trawiastych boiskach w Side nad formą pracować będą:

  • Bramkarze: Dawid Arndt, Dominik Budzyński, Arkadiusz Malarz, Aleksander Bobek
  • Obrońcy: Artur Bogusz, Maciej Dąbrowski, Carlos Moros Gracia, Jan Grzesik, Adrian Klimczak, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Tadej Vidmajer
  • Pomocnicy: Ricardo Guima, Łukasz Piątek, Daniel Ramirez, Jose Pirulo, Dragoljub Srnić, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Michał Trąbka, Maciej Wolski, Jakub Piela, Adam Ratajczyk
  • Napastnicy: Samuel Corral, Łukasz Sekulski, Jakub Wróbel

Jutro z samego rana ełkaesiacy wyruszą na zgrupowanie do Side, gdzie do końca miesiąca rozegrają także sześć sparingów. Rywalami podczas tych gier kontrolnych będą kolejno: Neftczi Baku, Astra Giurgiu, Zoria Ługańsk, Worskla Połtawa, Napredak Kruševa i Proleter Nowy Sad. O przebiegu przygotowań na bieżąco będziemy informować za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej, kanału ŁKS TV oraz w mediach społecznościowych.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]