Aktualności

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 5

17
06 / 07 / 2019

Piąty dzień zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim stał pod znakiem przygotowań do dwóch sobotnich sparingów – przedpołudniowego z GKS-em Tychy i popołudniowego z Kotwicą Kołobrzeg.

W piątek podopieczni Kazimierza Moskala odbyli dwa treningi. Nie zabrakło podczas nich między innymi ćwiczeń doskonalących rozegranie stałych fragmentów gry i obrony przed nimi, a także bardzo lubianej przez ełkaesiaków siatkonogi. Przed drugą jednostką treningową zawodnicy mieli ponadto odprawę, w trakcie której analizowany był środowy sparing z Wartą Poznań.

Warto podkreślić, że w obu piątkowych zajęciach brał udział komplet – 28 graczy. Co ciekawe, podczas przedpołudniowego treningu po raz pierwszy w czasie obecnego zgrupowania „Rycerzom Wiosny” przyszło ćwiczyć w deszczu. Na sobotę meteorolodzy nie przewidują już jednak opadów. Tego dnia, według prognoz, w Grodzisku Wielkopolskim ma być „jedynie” pochmurno, a termometr ma pokazywać około 18 stopni Celsjusza. Warunki do gry ełkaesiacy będą mieli zatem bardzo dobre.


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]