Drużyna

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 5

06.07.2019

06.07.2019

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 5

Piąty dzień zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim stał pod znakiem przygotowań do dwóch sobotnich sparingów – przedpołudniowego z GKS-em Tychy i popołudniowego z Kotwicą Kołobrzeg.

W piątek podopieczni Kazimierza Moskala odbyli dwa treningi. Nie zabrakło podczas nich między innymi ćwiczeń doskonalących rozegranie stałych fragmentów gry i obrony przed nimi, a także bardzo lubianej przez ełkaesiaków siatkonogi. Przed drugą jednostką treningową zawodnicy mieli ponadto odprawę, w trakcie której analizowany był środowy sparing z Wartą Poznań.

Warto podkreślić, że w obu piątkowych zajęciach brał udział komplet – 28 graczy. Co ciekawe, podczas przedpołudniowego treningu po raz pierwszy w czasie obecnego zgrupowania „Rycerzom Wiosny” przyszło ćwiczyć w deszczu. Na sobotę meteorolodzy nie przewidują już jednak opadów. Tego dnia, według prognoz, w Grodzisku Wielkopolskim ma być „jedynie” pochmurno, a termometr ma pokazywać około 18 stopni Celsjusza. Warunki do gry ełkaesiacy będą mieli zatem bardzo dobre.